

329 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6664 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 259 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, BYD, Toyota, Subaru, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Sirion, Yaris, Justy, C1, F0, 107 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 115 мм |