

540 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9757 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 221 мм |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Yeti, Jetta, Passat, Leon, Beetle, Octavia, Touran, Superb, Tiguan, A3, Eos, Golf, Caddy, Toledo, Altea, Scirocco |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |