

306 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6426 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 59 мм |
| Внутрішній діаметр | 212 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, 818, 929, 616, Prelude, Quintet, Rocsta, 626 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |