

218 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9550 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 251 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Justy, Ignis, Wagon R+ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 150 мм |