

244 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6265 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 145, Bravo, Brava, 156, 146, 155 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 169 мм |