

177 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6769 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 323 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Grande Punto, MiTo, Punto, Ypsilon, 500l, Bravo, Tipo, Doblo, Linea, Stilo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 150 мм |