

196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6203 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Dedra, 146, 155, Tempra, Tipo, Delta, 145 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 131 мм |