

486 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6108 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 172 мм |
| Внутрішній діаметр | 135 мм |
| Зовнішній діаметр | 203 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santamo, Pajero, Pony, Joice, H-1 / Starex, S Coupe, Colt, Sapporo, Pony / Excel, Sonata, Lancer, Eclipse, Lantra, Galloper, Space Wagon, H 1, Marcia, Galant |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |