

194 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6707 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Opel |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Wagon R+ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 157 мм |