

202 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6527 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | HR-V, CAPA, Civic, CR-V |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 200 мм |