

393 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9663 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Fiat, Toyota |
| Сумісність з моделлю | DS3, 208, 4008, Partner, 408, 5008, 206, 2008, C3, C4 Cactus, C5, Proace City Verso, DS4, Jumpy, C4, ASX, 508, Berlingo, 207, Scudo, 308, 3008, Proace City, DS5, Expert, C-Elysee |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 205 мм |