

284 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9470 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Fiat, Mini |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, 407, Clubman, C5, Scudo, Expert |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 133 мм |