

449 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9756 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 221 мм |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Caddy, Passat, Golf, A3, Beetle, Leon, Eos, Superb, Jetta, Toledo, Altea, Scirocco, Touran, Yeti, Octavia |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |