

261 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6190 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 256 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, 3, RLE, C2, 7-Series, C1, Z1, #3, B12 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 3, 7-Series, B12, B3, C1, C2, RLE, Z1 |