

180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6161 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 338 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford, Volkswagen, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Passat, CJ5, Karmann, Argenta, 132, Wrangler, Kaefer, Escort, Golf, Orion, Scirocco |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 134 мм |