

350 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9411 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | C3, 308, 3008, C2, C4, Berlingo, 1007, SX4, Partner, 207, 5008, 206, Xsara Picasso, 307 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 113 мм |