

420 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6782 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 326 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel |
| Сумісність з моделлю | Croma, Vectra, Signum |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 252 мм |