

184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6246 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Renault |
| Сумісність з моделлю | ZX, 405, Clio, Xsara, Berlingo, Partner, 406, 306, Xantia, Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 101 мм |