

182 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6183 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 281 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Vectra, Kadett, Gemini, Astra |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |