

184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6684 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Movano, Clio, Scenic, Megane, Master, Vivaro, Kangoo, Trafic, Primastar |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 102 мм |