

196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WP6812 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Lupo, Caddy, Passat, Golf, A3, Ibiza, TT, Leon, Superb, Polo, Toledo, Cordoba, Octavia |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 205 мм |