

233 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6761 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 378 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Logan, Sandero, Duster, Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 82 мм |