

309 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6688 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Golf, Bora, Ibiza, Leon, Toledo, Polo, Fabia, Cordoba, Octavia |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 188 мм |