

172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6395 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 182 мм |
| Зовнішній діаметр | 232 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Seat, ЗАЗ, ІЖ, Москвич, ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | Oka, Slavuta, 124, Aslk 2140, Polonez, Nadeschda, 1500, 2104, 2107, 131, 132P, Beta, 2717, Ronda, 1500-2300, Orbita, Aslk 2137, Niva, Argenta, 2140, 427, 125P, 2106, 412, Ritmo, 2125, Kalinka, 2105, 2102, 132, Tavria, 2101 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |