

239 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6262 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Lancia, Fiat, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Ulysse, Jumpy, 406, C5, Scudo, Xantia, Expert, 607, Zeta |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |