

275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6226 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Transit, 460, 440, Teana, 480, Transit Tourneo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 149 мм |