

305 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6192 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, B3, 3, 7-Series, #3, Roadster S |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 3, 7-Series, B3, Roadster S, Z3, Z4 |