

214 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6185 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Lancia, Fiat, Citroen |
| Сумісність з моделлю | ZX, Ulysse, Jumpy, 405, 106, 406, C5, Polonez, Scudo, Xantia, BX, Expert, 607, Zeta |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |