

224 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6166 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 338 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Jetta, Passat, 100, Quattro, 80, 10, Golf, Caddy |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 134 мм |