

352 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9545 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Rapid, Golf, Ibiza, Leon, Toledo, Polo, Jetta, Altea, Fabia, Cordoba, Octavia, Roomster |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |