

265 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9503 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 308, C4, Berlingo, Partner, 206, Xsara Picasso, 307 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 95 мм |