

259 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9405 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, X5, Z8, A4, Roadster V8, B8, Superb, B10, B3, 7-Series |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 213 мм |