

402 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9508 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 409 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Golf, A3, TT, Leon, Eos, Toledo, Jetta, Altea, Octavia |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |