

461 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9576 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, BYD, Toyota, Pontiac |
| Сумісність з моделлю | Avalon, Venza, ES, Evora, Alphard / Vellfire, S6, Previa, Camry, Exige, Vibe, RAV4 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 239 мм |