

275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6779 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C3, C2, Berlingo, 1007, Partner, 207, C2 Enterprise |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 102 мм |