

311 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WP9146 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 214 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Passat, Toledo, Alhambra, Q3, Beetle, Superb, Altea, Touran, Yeti, A3, Eos, Jetta, Octavia, Caddy, Golf, TT, Leon, Scirocco |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 278 мм |