

294 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WP9036 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 251 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Fox, Ibiza, Polo, Fabia, Cordoba, G-Class, Roomster |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 216 мм |