469 ₴
"ZN-Грунт" Автомобільний епоксидний швидковисихний для сталевих кузовних панелей і зварних швів із цинком 397г Hi-Gear HG5742 — епоксидний швидковисихний ґрунт для сталевих кузовних панелей і зварних швів. Забезпечує 100% гальванічний цинковий захист від корозії.
НАЗНАЧЕНИЕ: для захисту металевих поверхонь, зварних швів і з'єднань від електрохімічної корозії. Ідеальний для оброблення: найбільш схильних до корозії елементів автомобільного кузова — крил, порог, фартуків, підлоги, арок коліс; водної техніки; сантехніки; огорож, мостів. Незамінний під час проведення різних будівельних робіт.
ДІЯ: завдяки гальванічному цинку (до 97%) склад ефективно зупиняє корозію поверхні кузова. Пасивує метал. Захищає від корозії під час відколів або пошкоджень фарби. Вирізняється чудовою адгезією до сталевих кузовних панелей і зашкарпетного заводського ґрунту. Склад не стікає з вертикальних поверхонь під час нанесення та не забиває розпилювач.
ВІДПОВІДАЄ ТРЕБУВАННЯ: відповідає і перевершує специфікацію MIL-P-26915C на антикорозійний захист.
СУМІСНІСТЬ: сумісний з автоемалями різних типів. Застосування Використовуйте препарат за температури довкілля не нижче ніж +10 °C. Проведіть очищення поверхні від іржі та фарби, зачистьте шкіркою No 12-20, знежирте. Наносьте склад безпосередньо на метал. Допускається потрапляння (піл) ґрунтовки на пофарбовані поверхні на краях ремонтованої ділянки. Ретельно перемішайте вміст балона (від цього залежить якість покриття): переверніть балон розпилювачем вниз і, струшуючи, обертайте до появи чіткого стуку кульок. Потім переверніть балон розпилювачем вгору та перемішуйте ще 1-2 хвилини. Періодично струшуючи балон, наносьте склад тонкими шарами з відстані 20 см, перековуючи попередню смугу на 2-3 см. Час сушіння між шарами — 5 хвилин. Уникайте утворення патьоків. Для додаткового захисту через 2 години можна нанести ще один шар ґрунту. Після використання переверніть аерозольний балон і натискайте на клапан розпилювача 1-2 секунди для прочищення сопла. Цинковий ґрунт може покриватися звичайною ґрунтовкою для подальшого шліфування й фарбування. Допускаються будь-які різновиди сушіння. Поради фахівців Для попереднього оброблення ґрунтової поверхні застосовуйте «Перетворювач іржі» HG5718 і «Змивку старої фарби» HG5782. Допускається нанесення складу на зашкіряну шкірку No 12-20 заводської ґрунту, нові кузові панелі до та після зварювання. Утворене після застосування складу покриття — струмопровідне, тому обробка панелей зсередини перед зварюванням неабияк підвищує їх корозійну стійкість.
Купити "ZN-Грунт" Автомобільний епоксидний швидковисихний для сталевих кузовних панелей і зварних швів із цинком 397г Hi-Gear HG5742 за доступною ціною Ви можете в нашому інтернет-магазині або зателефонувавши.
Основні | |
---|---|
Виробник | Hi-Gear |
Країна виробник | США |
Об`єм | 397 мл |
Форма випуску | Спрей |