Кошик
2544 відгуків
Відправка день в день при оформленні замовлення до 15.00
На Драйві
Фільтри
Ціна
Об`єм, мл
Наявність
Виробник
Колір
Контакти
На Драйві інтернет-магазин
Героев Труда 11, Харків, Україна
+380 (97) 755-36-86
+380 (66) 784-57-86
+380977553686+380977553686

Герметики

Силіконові автомобільні герметики широко використовуються автомобілістами для заміни прокладок при ремонті вузлів і агрегатів, а також для усунення течі різних технічних рідин. Але мало хто знає, що для того, щоб герметик прослужив довго, необхідно правильно його підібрати. Кожен герметик призначений для певних умов його використання. Одні витримують високі температури, іншістійки до агресивних рідин. Тому, незважаючи на універсальність, невідповідний герметик може не забезпечити необхідну герметичність.

Ще один момент, на який варто звернути увагусклад герметика. Високотемпературні силіконові герметики бувають кислотними і нейтральними. Завдяки оцтової кислоти, входить в склад кислотних герметиків, вони краще схоплюються з поверхнею і застигають. Такі герметики легко можна відрізнити по характерному запаху. До їх недоліків можна віднести те, що оброблювана поверхню, під впливом оцтової кислоти, буде піддаватися окислення і корозії. Оцтова кислота може стати каталізатором виникнення іржі і тим самим зіпсувати поверхню. Тому кислотні герметики слід застосовувати на поверхнях з нержавіючої сталі і сплавів алюмінію.

Особливість силіконових герметиків «ZOLLEX» полягає в тому, що вони здатні приймати будь-яку форму і відмінно витримувати стиск, розтяг і зсув. Ці властивості дозволяють забезпечити герметичність різних сполук. Стійки до впливу будь-яких технічних рідин, в тому числі бензину і гальмівної рідини. Можливо використання герметика як без прокладок, так і доповнюючи їх. Допускаються заповнення зазорів до 6 мм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner